Home Uncategorized Konkurs – do wygrania e-book „Na Zdrówko!”

Konkurs – do wygrania e-book „Na Zdrówko!”

by Monika Mankiewicz

W związku z dużym zainteresowaniem moim najnowszym e-bookiem przygotowałam dla Was konkurs na Instagramie, w którym do wygrania są aż 2 egzemplarze e-booka „Na Zdrówko!”. Znajdziecie w nich 40 autorskich przepisów (20 słodkich i 20 wytrawnych), które udowadniają, że zdrowe jedzenie może być pyszne!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:

  • obserwować mój profil na Instagramie
  • polajkować filmik konkursowy i udostępnić go na swoim story, oznaczając mnie
  • zostawić komentarz filmikiem z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić mój e-book „Na Zdrówko!”? oraz oznaczyć w nim osobę, która wg Ciebie również mogłaby być zainteresowana tym konkursem
  • na czas trwania konkursu mieć publiczny profil na Instagramie

Konkurs potrwa do 28.08.20r. do końca dnia, a w ciągu 2 dni od zakończenia wybiorę 2 osoby z najciekawszymi komentarzami, które otrzymają e-booka.

Bardzo serdecznie zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie! Zasady są bardzo proste i łatwie, więc nie ma na co czekać 🙂 . Poniżej można zapoznać się z pełnym regulaminem konkursu.

You may also like

0 0 votes
Oceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Do tej pory pomogłam już prawie 200 pacjentom z nadwagą, otyłością, cukrzycą, insulinoopornością, chorobami tarczycy, nadciśnieniem oraz zaburzeniami lipidowymi poprawić swoje zdrowie, samopoczucie, a także zgubić nadprogramowe kilogramy bez efektu jo-jo!

@2023 – Me & Mybody. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez Laskowski Web Design