Me&MyBody

by Monika Mankiewicz

 • Moje artykuły w czasopiśmie Natura&Zdrowie

  Monika Mankiewicz,

  2018-05-13

  &nbsp

  Cześć! Dzisiaj dość krótki post, jednak niezwykle dla mnie ważny 🙂 . Otóż w poprzednim miesiącu dostałam propozycję współpracy z ogólnopolską gazetą Natura&Zdrowie, w ramach której otrzymałam własną stronę, do której przygotowałam dwa artykuły z dietoterapii oraz dwa przepisy. Ukazały się one  już kilka dni temu – w majowej edycji. Czasopismo to można znaleźć w kioskach RUCH-u na terenie całego kraju oraz w sklepach ze zdrową żywnością. Jeśli ktoś byłby chętny przeczytać moje artykuły, to mam je również w wersji elektronicznej, którą umieściłam na bocznym pasku bloga (po prawej stronie).

  &nbsp

  Niezwykle się cieszę, że miałam możliwość pisać u boku profesjonalnych dietetyków oraz dziennikarzy, a już zwłaszcza na tematy dotyczące zdrowego odżywiania. Była to dla mnie czysta przyjemność, ale także możliwość sprawdzenia się i wyciągnięcia wniosków. Oby więcej takich okazji! Będzie mi bardzo miło, jeśli do nich zajrzycie i dacie znać w komentarzu, co sądzicie 🙂 .

  &nbsp

  11 odpowiedzi na “Moje artykuły w czasopiśmie Natura&Zdrowie”

  1. Me & Mybody pisze:

   […] 4 artukuły mojego autorstwa, które możecie podejrzeć na bocznym pasku mojego bloga lub w tym poście. Była to dla mnie niezwykłe doświadczenie, a także pewnego rodzaju wyzwanie, ponieważ […]

  2. Natka! pisze:

   Wow, kochana, wielkie gratulacje z mojej strony! <3
   Życzę dalszych sukcesów.
   Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  3. Wow gratuluję i oby tak dalej!

  4. Angelika pisze:

   Wow! Oby tak dalej! ❤️

  5. veganlove pisze:

   Wow! gratulacje! To duży sukces!! Oby tak dalej!

  6. Joanna_majj pisze:

   Świetnie! Bardzo lubię takie artykuły! Oby tak dalej!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *