Home Wskazówki dietetyczne Moje artykuły w czasopiśmie Natura&Zdrowie

Moje artykuły w czasopiśmie Natura&Zdrowie

by Monika Mankiewicz

Cześć! Dzisiaj dość krótki post, jednak niezwykle dla mnie ważny 🙂 . Otóż w poprzednim miesiącu dostałam propozycję współpracy z ogólnopolską gazetą Natura&Zdrowie, w ramach której otrzymałam własną stronę, do której przygotowałam dwa artykuły z dietoterapii oraz dwa przepisy. Ukazały się one  już kilka dni temu – w majowej edycji. Czasopismo to można znaleźć w kioskach RUCH-u na terenie całego kraju oraz w sklepach ze zdrową żywnością. Jeśli ktoś byłby chętny przeczytać moje artykuły, to mam je również w wersji elektronicznej, którą umieściłam na bocznym pasku bloga (po prawej stronie).

&nbsp

Niezwykle się cieszę, że miałam możliwość pisać u boku profesjonalnych dietetyków oraz dziennikarzy, a już zwłaszcza na tematy dotyczące zdrowego odżywiania. Była to dla mnie czysta przyjemność, ale także możliwość sprawdzenia się i wyciągnięcia wniosków. Oby więcej takich okazji! Będzie mi bardzo miło, jeśli do nich zajrzycie i dacie znać w komentarzu, co sądzicie 🙂 .

&nbsp

You may also like

0 0 votes
Oceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest

11 komentarzy
najstarsze
najnowsze popularność
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna_majj
6 years ago

Świetnie! Bardzo lubię takie artykuły! Oby tak dalej!

veganlove
6 years ago

Wow! gratulacje! To duży sukces!! Oby tak dalej!

Angelika
6 years ago

Wow! Oby tak dalej! ❤️

Gabriela Jaworska
6 years ago

Wow gratuluję i oby tak dalej!

Natka!
6 years ago

Wow, kochana, wielkie gratulacje z mojej strony! <3
Życzę dalszych sukcesów.
Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

trackback
5 years ago

[…] 4 artukuły mojego autorstwa, które możecie podejrzeć na bocznym pasku mojego bloga lub w tym poście. Była to dla mnie niezwykłe doświadczenie, a także pewnego rodzaju wyzwanie, ponieważ […]

Do tej pory pomogłam już prawie 200 pacjentom z nadwagą, otyłością, cukrzycą, insulinoopornością, chorobami tarczycy, nadciśnieniem oraz zaburzeniami lipidowymi poprawić swoje zdrowie, samopoczucie, a także zgubić nadprogramowe kilogramy bez efektu jo-jo!

@2023 – Me & Mybody. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez Laskowski Web Design